Blog

Blog absolventov firewalku


Jeden mudrc povedal: „sú momenty, kedy nám život ponúkne centimeter štvorcový šance. Pokiaľ máte guráž sa tejto malej šance chopiť, váš život sa okamžite zmení!“ Firewalk je jedna z tých šancí.

Môže to znieť jednoducho


A to preto, že to skutočne jednoduché je. Len ľudia sú si nevedomí enormnej sily, ktorú v sebe majú. Je to veľmi podivuhodný zážitok, veľmi vzrušujúci a zábavný.


Urobte prvý krok
"Kto je ďalší?" povedal tréner a ja som cítil, že sa niečo vo mne zmenilo. Vnútorné napätie utíchlo a ja som sa vedome blížil na štart firewalku. Teraz to bolo iné. Teraz som do toho išiel. Pripravil som sa, tréner mi dal znamenie a ja som urobil prvý krok na uhlíky.

Bol som si vedomý dotyku mojej pravej nohy s uhlíkmi; ale cítil som iba ten pocit, ktorý som cítil pri dotyku s uhlíkmi, nie teplotu. Kráčal som krok za krokom zameraný na partnerkine oči, predtým ako som vystúpil z uhlíkov a utrel si nohy o studenú trávu. Radoval som sa, skákal som, kričal som: "Dokázal som to, dokázal som to!" A keď som sa upokojil, skontroloval som si chodidlá. Iba čierna farba uhlíkov, žiadny pľuzgier, len jemné brnenie po celom chodidle.

Je to pravda: keď sme to dokázali, zákony prírody boli dočasne prekonané, na tých pár sekúnd, keď som sa prechádzal po uhlíkoch pri teplote 650°C.


Udržte si smer
John Lennon povedal: “Život je to, čo sa stane, zatiaľ čo my sme zaneprázdnení inými vecami”.

Niekedy to vypadá, že život sa proti nám sprisahal a pridáva nám do cesty k úspechu neprekonateľné prekážky. Na Power Tréningu získate mnoho zaujímavých inšpirácií, ktorými očistíte svoj život od rušivých vplyvov.

Pokiaľ sa odhodláte prejsť ohňom bez popálenia sa (verte mi, dokáže to každý!), otvára sa Vám mnoho ďalších možností. Všetky druhy fyzických a emočných bariér padajú. Vnútorné a vonkajšie obmedzenia sa rozplývajú. Vaša zóna pohodlia sa zväčší a vy sa budete cítiť viac istí, živí, silnejší a viac v bezpečí. Vaše prepojenie s vašou prirodzenou podstatou a potenciálom sa prehĺbi. Urýchlite svoj vlastný osobný rast.

Aby ste sa mohli prechádzať po ohni, musíte premeniť strach na pozitívnu energiu. Keď sa to naučíte, každé ďalšie hľadisko vo vašom živote bude ovplyvnené. Zložité situácie sa stanú jednoduchými. Budete mať novú energiu k vykonávaniu dôležitých rozhodnutí, prebrať nové riadenie a zvládať zmeny a premeny. Nájdete nové cesty k riešeniu zložitých projektov a úloh.

Dominuje Vášmu životu strach? Máte sny a ciele, ale bojíte sa toho, čo je potrebné k tomu, aby ste ich premenili v realitu?

Firewalk je skvelá metafora pre život. Strach a zažité predpoklady o sebe samom, ďalších ľuďoch podrážajú ľuďom nohy. Berie vám strach život, po ktorom túžite?

Keď budete robiť firewalking, získate emočnú skúsenosť, ktorá vám pomáha pri uvedomení a rozhodovaní prekonať strach, obavy a rušivé vplyvy. Mnoho ľudí prostredníctvom firewalkingu zažili skúsenosť, ktorá im pomohla vytvoriť pozitívne zmeny v ich životoch, ktoré hľadali mnoho rokov.

Firewalk nie je o tom, či môžete, alebo nemôžete kráčať, je to o vašom rozhodnutí či budete alebo nebudete kráčať!

Pozrite sa na fotky absolventov, ktorí kráčali po ohni - REFERENCIE ABSOLVENTŮ


Hlavní nabídka