Vaše Ciele

Nastavenie Cieľov


Dali ste si novoročné predsavzatie? Vyprchá vaše nadšenie pre tieto záväzky už koncom januára?

Nebudeme vás školiť čo a ako máte robiť. Objavíte svoju vlastnú víziu – predstavu ako túžite, aby váš život (firma) vypadali za 3-5 rokov (oblasť rodinná, pracovná, zdravie, sociálna, vzdelanie, voľný čas atď.) V rôznych aktivitách si sami určíte vaše priority, načrtnete stratégie smerom k vašej vízii.

Pre bezpečný prechod cez oheň nepotrebujete žiadne nadprirodzené schopnosti, stačí vám len odvaha urobiť prvý krok. Pokiaľ budete tieto skúsenosti praktizovať na iné životné situácie, dokážete veci, ktoré ste predtým považovali za nemožné.

Power Training


Intenzívny Power Tréning vám pomôže preniesť sa cez všetky prekážky k dosiahnutiu vašich cieľov (osobných, profesijných alebo finančných). Využijete zážitkové tréningové metódy pozitívnej vizualizácie a ďalšie aktivity k získaniu vnútornej motivácie nezávislej na tréneroch..

Power Training je natoľko intenzívny zážitok, že samotný firewalk budete vnímať len ako logické vyvrcholenie celého motivačného tréningu. Zmeňte smer vášho života v priebehu 2 dní!

Firewalk a Power Training sú úspešné vďaka svojej jedinečnosti. Power Training Vás vystaví intenzívnej skúške mimo Vašu zónu pohody. V priebehu cvičení postupne sami nájdete svoju jedinečnú vnútornú silu (vnútornú motiváciu).

„Váš Power Training a firewalk mi skutočne pomohli získať od života omnoho viac a úprimne si myslím, že by ste za ne mali účtovať viac! Vďaka Power Tréninku už dokázal mnoho pozitívnych zmien v mojom živote“

Viac informácií nájdete na www.powertraining.sk

Hlavní nabídka